O nas

Mobilne Hity (www.mobilnehity.pl) - to mobilny serwis rozrywkowy prezentujący grafikę, dzwonki, animacje, filmy, gry java, serwisy SMS oraz inne multimedia na telefony komórkowe zarówno nowszej, jak i starszej generacji.

Współpracujemy z największymi firmami dostarczającymi usługi oraz elementy (tzw. 'kontent') na telefony komórkowe. Firmy te działają od kilku lat w Polsce i są godne zaufania. Dlatego oprócz świadczenia samych usług w pełni za to odpowiadają i w przypadku nieprawidłowości można skorzystać z opcji reklamacji. Kupując elementy na komórki za pośrednictwem naszej strony, dajemy Państwu największy wybór, konkurencyjne ceny oraz najlepszą obsługę.

Serwis MobilneHity.pl nie świadczy samodzielnie usług prezentowanych w nim. Za świadczenie usług drogą elektroniczną za pośrednictwem MobilneHity.pl odpowiadają poniższe podmioty:

 • CT Creative Team S.A. - podmiot świadczący usługi przez SMS na telefon
  ul. Chałubińskiego 8, 00-613 Warszawa
  NIP: 951-19-21-562
  Tel: (22) 331 93 93, Fax: (22) 331 93 94
  Email: marketing@creativeteam.com.pl

 • Unikupon S.A. - podmiot świadczący usługi doładowania konta prepaid
  Ul. Sienkiewicza 66 25-501 Kielce
  NIP: 959-166-81-53
  Tel: +48 413436800
  Email: biuro@unikupon.pl

Serwis Mobilne Hity został opracowany głównie z myślą o młodzieży oraz najmłodszych użytkownikach Internetu. Już kilkuletnie dzieci często lepiej radzą sobie z obsługą telefonów komórkowych niż ich rodzice. Sięgają także coraz częściej po różne formy 'upiększania' tego przenośnego urządzenia. Niejednokrotnie wybierając ciekawe logo, film lub animacje w większości dostępnych serwisów natrafiają na kategorie tylko dla dorosłych, gdzie wystarczy kliknąć "OK", aby obejrzeć zawartość. Wychodząc na przeciw temu problemowi, zbudowaliśmy serwis, w którym nie prezentujemy w ogóle tego typu kategorii.
Dziękujemy za korzystanie z naszej witryny i zapraszamy ponownie.


web stats stat24.com © 2006-2021 MOBILNEHITY.PL ALL RIGHTS RESERVED. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.