tapety na telefon

reklamacje

MMS na telefon Mitsubishi


MMS (ang. Multimedia Messaging Service) to jeden z gadżetów, które dostarczamy nie dla Was, ale specjalnie dla Waszych bliskich, znajomych czy rodziny. To doskonała i tania niespodzianka, jaką możesz zrobić praktycznie każdemu, kto ma telefon z kolorowym wyświetlaczem. Zamiast tradycyjnych życzeń lub oklepanych SMS-ów, wyślij oryginalną, multimedialną e-kartkę z życzeniami! Życzenia MMS zawierają: unikatową tapetę, dobraną melodię oraz życzenia. Uwaga: Pamiętaj, że możesz zmieniać życzenia w MMS-ie. Zamów go, a my przyślemy Ci linka, pod którym znajdziesz gotowego MMS-a oraz możliwość zmiany tekstu życzeń i wysłania go pod dowolny numer!

Dzięki tej usłudze możesz nie tylko napisać coś miłego osobie, na której Ci zależy, ale także wyrazić to ładną, kolorową grafiką oraz dźwiękiem - a jak wiadomo - nie tylko słowa, ale również obraz mocno dociera do człowieka. To tak, jakby wysłać tradycyjną kartkę, po której otworzeniu i odczytywaniu życzeń odgrywana jest melodia. Pewnie nie raz taką dostaliście, a teraz możecie obdarzyć Waszych bliskich elektroniczną wersją takich życzeń.


Wybrana kategoria: wybierana...


Pobieranie danych, proszę czekać...Usługa MMS działa z modelami:web stats stat24.com © 2006-2016 MOBILNEHITY.PL ALL RIGHTS RESERVED. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.